СЧРОНООООООООООООО УМОЛЯЮЯЮЯЮЯБЯБЮЮЮЮЮЮ Задание;Накреслить ab=7 побудуйте коло так щоб видризок

AB був його диаметром.Задание #2;Накреслить коло R=3см с центром O провести проминь з початком у точци О до кола и поставте точку А.Знайти довжину видризку ОА диаметром кола та довжину кола​​

Ответы на вопрос

Отвечает Кащенко Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 .  АВ = 7 см ; знайдемо т . О - середину відрізка АВ . Проведемо коло з центром у т . О радіуса R = 1/2 AB = 7/2 = 3,5 ( см ) .

2 . Проводимо коло з центром у т. О і радіуса R = OA = 3 см .

Проводимо промінь ОА . Діаметр D = 2R = 2*3 = 6 ( см ) ;

     С = πD = π * 6 = 6π ( см ) ≈ 6*3,14 ( см ) = 18,84 ( см ) .