Акваріум має форму прямокутного паралелепіпеда без кришки. Його бічні стінки і дно - скляні. Визнач

площу поверхні скла, якщо довжина акваріума 70 см, ширина 30 см, а висота 50 см. Відповідь:...дм³

Ответы на вопрос

Отвечает Растегаев Александр.

Ответ:

121дм2

Пошаговое объяснение:

70см =7дм 30см=3дм 50см=5 дм

S поверхности стекла:7×3+7×5×2+3×5×2=121дм2

а объем

V=7×3×5=105дм3