Акваріум має форму прямокутного паралелепіпеда. Його бічні стінки скляні. Визначте площу поверхні

скла, якщо довжина акваріума 70 см, ширина 50 см, а висота 40 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Карсаров Владимир.

Ответ:

S = 2(70+50+70+40+50+40) =

2×320 = 640

Пошаговое объяснение:

здесь поможет формула

S = 2(аb+ac+bc)