Площа прямокутника 96 см, а довжина сторони-8см. Знайти площу квадрата, периметр якого дорівнює

периметру прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Курлович Алинка.

Ответ:

Пошаговое объяснение

96:8=12-ширина прямокутника

2×(12+8)=2×20=40-периметр прямокутника і квадрата

40:4=10- сторона квадрата

10×10=100- площа квадрата