У=-х²+4+2 Знайти: 1)у(-4) 2)нулі функції 3)парна чи непарна Очень прошу , срочно надо​


Ответы на вопрос

Отвечает Musaeva Karina.

1) y=(-4)

-x²+4+2=-4

-x²=-4-6

x²=10

x=✓10 або х=(-✓10)

Відповідь: у=(-4) при х=✓10 або х=(-✓10)

2) Нулі функції - у=0

-x²+4+2=0

-х²=-6

х=✓6 или х=(-✓6)

Ответ: нулі функції - х=✓6; х=(-✓6)

3) f(x) = -x²+4+2

f(-x)= -(-x²)+4+2 = -x²+4+2

Отже, f(x)=f(-x), тому функція парна