Три снігоприбиральні машини можуть очистити дорогу після снігопаду за 5 го- дин 50 хвилин. За

якийсь час п'ять таких самих снігоприбиральних машин зможуть очистити таку ж ділянку?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 час = 60 минут

5ч 50мин = 5*60 + 50 =

300 + 50 = 350 минут

3 машины = 350 минут

5 машин = х минут

3/5 = х/350

х = 350 * 3 / 5

х = 1050/5

х = 210

210 минут = 210 : 60 =

3 (ост. 30)

Ответ: 3 часа 30 минут