Ймовірність повернення кредиту кредитором дорівнює 0,95. Якщо три кредитори вибираються навмання,

то яка ймовірність, що: а) усі три кредитори повернуть кредит ? б) жодний кредитор не поверне кредит ? в) кредит поверне лише один кредитор ?

Ответы на вопрос

Отвечает Sozinova Alina.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Якщо у всіх кредиторів однакова ймовірність повернення р=0,95, то

Р(А)=р³=0,95³=0,857375

Р(Б)=(1-0,95)³=0,000125

Р(В)=3×0,95×(1-0,95)²=0,007125 , 3=С(3,1) кількість можливих комбінацій одного з 3 кредиторів