Поїзд за 1 год 20 хв проїжджає 80км. Скількт кілометрів за добу він проїде, якщо зробить десять

зупинок по 7,5 хв​

Ответы на вопрос

Отвечает Гурикова Надя.

Відповідь:

За одну добу з десятьма зупинками по 7,5 хвилин поїзд проїде 1 365 кілометрів.

Покрокове пояснення:

На десять зупинок по 7,5 хвилин поїзд витратить 7,5 × 10 = 75 хвилин = 1,25 години = 1 годину 15 хвилин. Отже час, що поїзд буде рухатись впрожовж доби дорівнює 24 - 1,25 = 22,75 години = 22 години 45 хвилин.

За 1 годину та 20 хвилин ( 1 та 1/3 години ) поїзд проїжджає 80км. Відповідно швидкість поїзда дорівнює 80 / ( 1 годину та 20 хвилин ) = 80 / (4/3) = 80 × 3/4 = 60 кілометрів на годину.

Отже за одну добу з десятьма зупинками по 7,5 хвилин поїзд проїде:

60 × 22,75 = 1 365 кілометрів.