В Андрія, Богдана й Василини загалом було 90 цукерок.У Богдана було ¾ від цукерок Василини.В Андрія

⅔ від цукерок Богдана.Скільки цукерок було у Василини?

Ответы на вопрос

Отвечает Озерова Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3/4×2/3=6/12=1/2 к у Андрея

3/4+1/2=3/4+2/4=5/4=1 1/4 к у Андрея и Богдана

Х+1 1/4х=90

2 1/4х=90

Х=90÷9/4=90×4/9=40

Х=40 к у Василины