видстань миж двомя местами на мисцевости 720 км. Яка видстань на карти,якщо масштаб карти 1:9000000

помогите пжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Ксенофонтов Семён.

Ответ: 8 см

Пошаговое объяснение:

На карті 1см=9000000см на місцевості.

Ми маємо 720 км. Це 72000000 см.

Ділимо 72000000 см на 9000000см. Отримуємо, що на карті 720 км = 8 см.

Отвечает Молчанова Марьяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

720 км = 72000000 см

х = расстояние на карте

х/72000000 = 1/9000000

х = 72000000 * 1 / 9000000

х = 72000000/9000000

х = 8

Ответ: 8 см