відстань між містами 1600 км з цих місц одночасно виїхали 2 поїзди і зустрілися через 16 год яка

швидкість другого поїзду якщо швидкість першого 60км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Золотухин Данил.

Відповідь:1) 1600÷16=100(км/год)Uзбл

2) 100-60=40(км/год) U2;

Покрокове пояснення: