2,5 кг соняшникового насіння виготовляють 1,8 кг чистого насіння. Скільки потрібно соняшника, щоб

дістати 4,2 кг чистого насіння?

Ответы на вопрос

Отвечает Феоктистова Алина.

Ответ:

5,8(3)

Пошаговое объяснение:

2,5-1,8

x-4,2

2,5×4,2:1,8=25×42:18=5,8(3)