Автомобіль проїхав 81% наміченого шляху, і йому залишилось проїхати 76,19 км. Який шлях повинен був

проїхати автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Орчинский Влад.

Ответ:

Повинен був проїхати 401 км

Пошаговое объяснение:

100% - 81 % = 19%

76,19 км - це 19%

76,19 / 19 = 4,01 дізнались, скільки складае 1%

81 * 4,01 = 324,81 дізнались, скільки км вже проїхала машина

324,81 + 76,19 = 401 шлях, який повинен був проїхати автомобіль