Помогите пожалуста. 40 Балов! З двох міст, відстань між якими 116 км, одночасно назустріч один

одному виїхали два велосипедисти і зустрілися через 4 години. Знайдіть швидкість другого велосипедиста, якщо швидкість першого 13 км/ч.

Ответы на вопрос

Отвечает Хамитова Рузиля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

13×4=52 км проехал 1 велосипедист

116-52=64 км проехал 2 велосипедист

64÷4=16км/год швидк 2 велосипедиста