класі навчається 25 учнів, з яких 15 - дівчата. Знайди ймовірність того, що навмання обраний учень

класу -дівчина (подiя А), хлопець (подія В).

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

кількість подій, що сприяє обранню дівчини 15, хлопця - 25-15=10, всього подій 25.

ймовірність обрати дівчину р=15/25=3/5

ймовірність обрати хлопця р=10/25=2/5