Невідоме число зменшили у 7 разів і одержали 107. Склади рівняння та розв'яжи його.


Ответы на вопрос

Отвечает Харлампьев Николай.

Пошаговое объяснение:

114 или 749

x-7=107

x=107+7

x=114

x:7=107

x=107×7

x=749

не уверена в ответах