З ділянки зібрали 48 кг огірків.У клжен із 8 ящиків розклал по 5 кг огірків.Скільки кг огірків

залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Merkulova Arina.

Пошаговое объяснение:

48-8*5=8 кг огірків залишилося

Отвечает Политов Лев.

Ответ:

1) 8•5=40 (кг) огірків розклали у ящики

2) 48-40=8 (кг)

відповідь: 8 кг огірків залишилось