Засіяли 30% поля, що становить 30 га. Знайдіть площу Всього поля,​


Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Алина.

Ответ:

30га - 30%

Решение:

X га - 100%

X = 30 * 100 : 30 = 100 (га) - все поле