Площа квадрата зі стороною 6см.дорівнює площі прямокутника.Знайди периметр цього прямокутника ,якщо

одна з його сторін дорівнює 4 см

Ответы на вопрос

Отвечает Бандурко Дмитрий.

Ответ: P=26 см

Пошаговое объяснение:

  спочатку знаходимо площу квадрата:

1)6*6=36(см²) - площа квадрата та прямокутника;

  дізнаємося другу сторону прямокутника:

2)36:4=9(см) -невідома сторона прямокутника;

  вичісляємо периметр:

3)9+4=13(см) - сумма двох сторін;

4)13*2=26(см) - периметр прямокутника.