689. Отнератор комп'Керного набору планував за день набрати 20 сторінок тексту, але fiеревиконав

план на 15 %. Скільки сторінок набрав оператор за день? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Yakyshev Nikita.

Ответ:

23 сторінки

Пошаговое объяснение:

Оператор набрав на 15% більше норми. Оскільки норма становить 20 стр. тексту, то це 100% норми. А виконано 100%+15%=115% норми. Це 20÷100×115=0,2×115=23 стр. тексту.