Допоможіть будласка!буду дуже вдячна!ДУЖЕ СРОЧНО!!!!! Склад заповнений сіном має форму

прямокутного паралелепіпеда. Довжина його 12м,ширина-10м, висота5м. Визнач масу сіна якщо 10м/3 важать 6ц

Ответы на вопрос

Отвечает Столярова Анна.

Пошаговое объяснение:

12*10*5=600м3

600/10=60

60*6=360ц