два велосипедиста одночасно виїхали назустріч один одному з двох міст. швидкість першого

13км/год,швидкість другого 16 км /год. через скільки годин вони зустрінуться якщо відстань між містами 116 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Молоканова Полина.

Ответ:

Ответ 4 год.

Пошаговое объяснение:

Что бы найти время мы должны S/V. V=v1+v2=13+16=29 км/год. t=S/V. 116км÷29км/год=4год.