Поможіть срочно!!! Магазин продав 15кг яблук і 13кг вишень на суму 297 грн.Скільки коштує 1кг

вишень,якщо 1кг яблук коштує 12 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кривогин Николай.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12*15=180(грн) - коштують всі яблука;

297-180=117(грн) - коштують усі вишні;

117/13=9(грн) - коштуж 1 кг вишень.

Сподіваюсь, все зрозуміло.

Отвечает Адамов Иван.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

12*15=180-стоимость всех яблок

297-180=117-стоимость всех вишень

117/13=9