Розв'яжіть задачу. Сума двох чисел дорівнює причому одне з них 40%від другого.З діями розвязання​


Ответы на вопрос

Отвечает Машика Юра.

Ответ:

I - 0,4x

II - х

Тоді (0,4х + х) : 2 = 33,6; 0,4х + х= 33,6 • 2; х(0,4 + 1) = 67,2; 1,4х = 67,2;

х = 67,2 : 1,4; х = 48.

Отже, друге число дорівнює 48, тоді перше - 0,4 • 48 = 19,2.

Відповідь. 19,2 і 48