Сума двох чисел дорівнює 3500, а різниця становить 12% суми. Які це числа?


Ответы на вопрос

Отвечает Евсеева Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3500 * 0,12= 420 різниця

Складемо систему рівняннь:

х+у= 3500

х-у= 420

х= 3500 -у

Підставимо у друге рівняння х

3500- у-у= 420

3500 - 2у= 420

2у= 3500 - 420

2у= 3080

у= 1540 одне число

х+ 1540= 3500

х= 3500 - 1540

х=1960 друге число