Було 250 аркушів паперу. На друк першої енциклопедії пішло 3/5 усіх аркушів чистого паперу.На

друк другої енциклопедії — 3/4 залишку.Знайди, скільки залишилося чистих аркушів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленцов Дмитрий.

Находим, сколько потратили на печать первой энциклопедии:

250 × 3/5 = 150

Находим остаток:

250 - 150 = 100

Находим, сколько потратили на печать второй энциклопедии:

100 × 3/4 = 75

Находим остаток:

100 - 75 = 25

Ответ: осталось 25 чистых листков.