Було 250 аркушів паперу. На передрук першої рукописи пішло 3/5 всіх аркушів чистого паперу. На

передрук другої рукописи — 3/4 залишку. Вкажи, скільки залишилося чистих аркушів?

Ответы на вопрос

Отвечает Саенко Екатерина.

250:5*3=150 на передрук першої
250-150=100 залишок
100:4*3=75 на передрук другої
100-75=25 чистих аркушів