Знайдіть діаметр дна тарілки, якщо його довжина дорівнює 109,9 см ЛЮДИ!!!!!!!СРОЧНО!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Бочарникова Ульяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола  дорівнює : С=2пR, звідси знайдемо радіус

R= C/2п= 109,9 / 2 * 3,14= 109,9 / 6,28= 17,5 см

а діаметр дорівнює:

d= 2R= 2 * 17,5= 35 см