Визнач дріб, що дорівнює дробу 25/35​


Ответы на вопрос

Отвечает Лисковский Саня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

25/35 = (25:5)/(35:5) = 5/7

25/35 = (25*2)/(35*2) = 50/70

25/35 = (25*3)/(35*3) = 75/105

25/35 = 5/7 = 50/70 = 75/105