Довжина і ширина аркуша паперу 30см і 20см.У пачці 500аркушів.Яку площу (у м2)можно накрити цими

аркушами ,якщо вони не перекриваються?

Ответы на вопрос

Отвечает Лумпер Давид.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

площа одного аркуша S=ab=30*20=600 см²

таких аркушів 500, тому покрити можна площу

S=500*600=300000 см²=30м²