Знайдіть площу круга якщо довжина його кола 251,2см​


Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює: С= 2пr звідси знайдемо радіус кола

r= C/2п= 251,2/2 : 3,14 = 40 см

Площа круга : S= пr²= п * 40²= 1600п см²