3. Кажан за кожні 6с полювання може зловити 1 комара. Скільки кома- рів може зловити кажан за 15

хв.? 6 класс, пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бехтин Артём.

Ответ:

150

Пошаговое объяснение:

6 с = 6/60 мин = 1/10 мин

15 ÷1/10=15·10=150 комаров.