Прямокутник сторони якого дорівнюють 6 дм і і 8 дм має однакові периметр із квадратом знайдіть

сторону квадрата і його площу

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 2 * (6 + 8) = 2 * 14 = 28 (дм) - периметр прямоугольника и квадрата

2) 28 : 4 = 7 (дм) - сторона квадрата

3) 7 * 7 = 49 (дм²) - площадь квадрата

Ответ: 49 дм²

Отвечает Лезовская Анюта.

Ответ:   49 дм² .

Пошаговое объяснение:

1 ) 2 *( 6 + 8 ) = 2 * 14 = 28 ( дм ) - периметр і прямокутника , і квадрата

2 )  28 : 4 = 7 ( дм ) - сторона квадрата

3 ) S = a² = 7² = 49 ( дм² ) - площа квадрата .