СРОЧНО!!!!!!!!!!!! довжину кола дорівнює 10,99 см знайдіть діаметр кола (π≈3,14)


Ответы на вопрос

Отвечает Королёв Серёжа.

Ответ:

3,5 см.

Пошаговое объяснение:

С = πD, где D - диаметр окружности,

тогда

D = C : π ≈ 10.99 : 3,14 = 3,5 (см).

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола  дорівнює : С=пd звідси знайдемо діаметр

10,99 = 3,14 *d

d= 10,99 / 3,14

d= 3,5 см