До свята Нового року третьокласники вирізали 32 білі сніжинки,блакитних сніжинок-у 4рази менше,ніж

білих,а сріблястих -у 2 рази більше,ніж блакитних.Скільки сріблястих сніжинок вирізали учні до свята Нового року?

Ответы на вопрос

Отвечает Сопова Даша.

Ответ:

короткий запис

Білі сніжинки - 32 шт

Блакитні - у 4 рази менше, ніж білих

Сріблясті - у 2 рази більше, ніж блакитних

рішення

1) 32:4=8 (шт) - блакитні сніжинки

2) 8*2= 16 (шт)

Відповідь: 16 сріблястих сніжинок вирізали