Якщо можливо, зведи дріб до знаменника 48 1. 5. 7. 1 ¯ ¯. ¯. ¯ 24. 12. 8. 15


Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Савелий.

 \frac{1}{24}  =  \frac{1 \times 2}{24 \times 2}  =  \frac{2}{48}  \\  \\  \frac{5}{12}  =  \frac{5 \times 4}{12 \times 4}  =  \frac{20}{48}  \\  \\  \frac{7}{8}  =  \frac{7 \times 6}{8 \times 6}  \times  \frac{42}{48}

Дріб 1/15 до знаменника 48 звести не можна.