Бігун пробігає відстань 1 км зі швидкістю 6 м/с скільки метрів їй залишиться пробігти після 2

хвилин бігу?

Ответы на вопрос

Отвечает Титаренко Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1км= 1000м

6м/с= 360м/хв.

360 * 2= 720 м пробыг за 2 хвилини

1000 - 720= 280 м їй залишиться пробігти після 2 хвилин бігу