До 240г 10%-го розчину солі додали 10г солі.Знайти відсотковий уміст солі в одержаному розчині​


Ответы на вопрос

Отвечает Мамаева Ксения.

для початку знайдемо скільки солі було у 10%-му розчині.

для цього 240 множимо на 0.1 (0.1 = 10%) = 24г.

отже, солі було 24г.

додали 10г, стало 24+10 = 34грами.

але разом з тим збільшилася і маса розчину (було 240, додали 10г.), розчину стало 240+10 = 250г.

вміст солі в оодержаному розчині = 34:250 *100% = 0.136*100% = 13.6%