ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! ПЛОЩА ПОЛЯ ДОРІВНЮЕ 32ГА .ЗАСІЯЛИ 80%ПОЛЯ СКІЛЬКИ ГЕКТАРІВ ЗІСАЯЛИ


Ответы на вопрос

Отвечает Мусій Наталя.

Ответ:

80/100=8/10=0,8

32*0,8=25,6

ответ 25,6 засеяли