На виготовлення дротяного каркасу прямокутного паралелепіпеда використали 84см дроту.Довжини двох

ребер,які виходять з однієї вершини,порівнюють 10см і 3см.Знайдіть довжину третього ребра,які виходять із тієї самої вершини.

Ответы на вопрос

Отвечает Шадрина Ольга.

Ответ:

8см

Пошаговое объяснение:

Количество ребер 12, по 4 на каждое измерение.

Пусть х - третье измерение.

10*4+3*4+х*4=84

4х=84-52

4х=32

х=32/4

х=8 см