2. Розв'яжи задачу. За 7 год на підйомнику піднялися 105 туристів, порівну щогодини. Скільки

туристів піднялися на підйомнику за 4 год? За скільки годин на підйомнику піднялися 90 туристів? ----

Ответы на вопрос

Отвечает Полденсер Кристи.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7 часов = 105 туристов

4 часа = х туристов

7/4 = 105/х

х = 105 * 4 / 7

х = 420/7

х = 60

За 4 часа - 60 туристов

7 часов = 105 туристов

х часов = 90 туристов

7/х = 105/90

х = 90 * 7 / 105

х = 630/105

х = 6

За 6 часов - 90 туристов

Отвечает Башлыков Слава.
1)105:7=15(т.)-туристів підіймається за 1 годину;
2)15•4=60(т.)-туристів підіймається за 4 години;
3)90:15=6(г.)-за 6 годин на підйомнику піднялися 90 туристів.
Відповідь:за 6 годин на підйомнику піднялися 90 туристів.