У саду зібрали 364 кг яблук , причому червоних на 20 кг більше, ніж жовтих. жовті розклали у

коробки по 4 кг, а червоні - по 6 кг. Скільки коробок було потрібно, щоб розкласти усі яблука !!! не через Х !!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Анна Бушмельова.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 364 - 20 = 344 (кг)

2) 344 : 2 = 172 (кг) - если бы жёлтых и красных собрали поровну

3) 172 + 20 = 192 (кг) - собрали красных красных яблок

4) 172 : 4 = 43 (коробки) - с жёлтыми яблоками

5) 192 : 6 = 32 (коробки) - с красными яблоками

6) 43 + 32 = 75 (коробок) - потребовалось всего

Ответ: 75 коробок