На ділянці швидкісної дороги завдовжки 315 км установлено знак обмеження швидкості до 110км/год.Чи

порушив правила водій,якщо цю відстань він подолав за 3 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Надя.

Ответ:

Не порушив

Пошаговое объяснение:

Формулі швидкості:

v = s / t = 315 / 3 = 105 км/год, отже - ні, не порушив.