Під час опитування дівчат 6-А класу встановлено, що 6 із них надають перевагу білому кольору, 4 —

рожевому, а 2 — блакит- ному. За цими даними побудуйте кругову діаграму.

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Евгения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

В белом = 6х девочек

В розовом = 4х девочек

В голубом = 2х девочек

Круг = 360°

6х + 4х + 2х = 360

12х = 360

х = 360 : 12

х = 30

В белом = (6х) = 6 * 30 = 180°

В розовом (4х) = 4 * 30 = 120°

В голубом = (2х) = 2 * 30 = 60°

180° + 120° + 60° = 360°