2.Підводний човен йшов на глибині 300 м, потім занурився ще на 100, а потім піднявся на 200м. На

якій глибині опинився човен?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пушилина Вера.

Ответ:

на глибині 200 метрів

Пошаговое объяснение:

300+100 =400(м) - після дозанурення

400-200 = 200м