Підводний човен пройшов під водою у 17 разів більшу відстань,ніж не занурюючись. Скільки кілометрів

пройшов підводний човен під водою, якщо, не занурюючись він пройшов на 320 км менше

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Пусть х км лодка прошла не погружаясь, тогда под водой лодка прошла 17х км.

17х - х = 320

16х = 320

х = 320 : 16

х = 20 (км) - не погружаясь

20 * 17 = 340 (км) - под водой

Ответ: 340 км.