Срочнооо !! Бабуся сушила гриби .На короткі мотузки вона нанизала 20 грибів , по 5 грибів на

кожну мотузку , а на довгі мотузки - 16 грибів , по 8 грибів на кожну мотузку У скільки разів довгих мотузок менше ніж коротких​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Олег.

20/5=4 (шт.) - коротких мотузків.

16/8=2 (шт.) - довгих мотузків.

4/2=2 (р.)

Відповідь: у 2 рази менше довгих мотузків ніж коротких.