Сторона квадрата дорівнює 2 см. Обчисли периметр і площу цього квадрата. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Оля.

Ответ:

P = 8 см

S = 4 см²

Пошаговое объяснение:

Периметр фігури це сумма усіх її сторон. У квадрата 4 рівні сторони. Тобто формула периметру квадрата:

P = а + а + а + а = 4а = 4 * 2 = 8 см

Площа квадрата обчислюється по формулі:

S = а * а = a^{2} = 2² = 4 см²