Основою прямокутника паралелепеда є квадрат стороною 4 см. Знайдіть висоту паралепіда якщо площа

його поверхні дорівнює 112см²

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Вася.

Ответ:112-(4×4)×2=80 площадь боковой поверхности H=Sбок/Pос Н=80/16=5

(: