Магазин електроніки за три дні продав 40 планшетів. У п'ятницю було продано 3/8 усіх планшетів, у

суботу -- 7/20 усіх планшетів, а решту — в неділю. Скільки планшетів було продано в неділю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Юрий.

Ответ:

100-45=55 проц.- весь остаток после 1 дня

0,55*0,60=0,33 или 33 процента- во 2 день продали

100-45-33=22 процента или 0,22 продали в 3 день

660:0,22=3000 кг или 3 т

Ответ: 3000 кг или 3 т